-31%

Priz Ses Algılama Cihazı


GSM Takip cihazı, 3′ lü, 4′ lü, 5′ li veya 6’l ı priz kutularının içerisine rahatlıkla GSM Takip cihazı yerleştirilebilir. Zekice hazırlanmış ve şüphe uyandırmadan ev, ofis, veya iş yerinize yerleştirerek kullanabiliceğiniz mükemmel bir Hasta cihazıdır.

450.00  650.00 

Loading

Priz Ses Algılama Cihazı

GSM Takip cihazı, 3′ lü, 4′ lü, 5′ li veya 6’l ı priz kutularının içerisine rahatlıkla GSM Takip cihazı yerleştirilebilir. Zekice hazırlanmış ve şüphe uyandırmadan ev, ofis, veya iş yerinize yerleştirerek kullanabiliceğiniz mükemmel bir Hasta cihazıdır.

GSM modül vericisi sayesinde mesafe sınırı yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tek şey Hasta ve cocuk Takip cihazı içerisine yerleştirilmiş olan SİM kart numarasını arayıp priz ses algılama cihazının bulunduğu ev, ofis veya iş yerinizi canlı dinleyebilir aynı zamanda  dinlediğiniz telefonunuza ortamdaki sesleri kaydedebilirsiniz.

GSM Takıp  cihazını aynı zamanda normal priz olarakta kullanabilirsin GSM Takip sistemini eşsiz yapan bir diğer özelliği ise, vericiyi çalıştırmak için gereken elektrik enerjisini prizden almasıdır. Bu sayede cihazın şarj etme problemi ortadan kalkar. Bir defa prize taktıktan sonra pil değiştirme, şarj etmek gibi uğraşa gerek kalmıyor.

Her an her saat kesintisiz bir şekilde Hasta ve cocuk Takip  sisteminin içerisindeki SİM kart numarasını arayıp aralıksız dinleme yapabilirsiniz.

 

Hem priz hem de ortam ses algılama cihazı olarak kullanabileceğiniz priz ses algılama cihazı ile dünyanın her yerinden online dinleme yapabilirsiniz. Normal bir telefon hattı ile çalışan priz ortam ses algılama cihazı dünyanın her yerinden online dinleme imkanı sunarken, diğer yandan priz olarak da kullanılabilmektedir. Elektrik prizine takılı olduğu sürece şarj gereği olmayan bu gözde ürün, prizden çıkarıldığı an yada elektriklerin kesildiği durumlarda dahi kendi dahili bataryası sayesinde 5 saatlik kesintisiz dinleme özelliğine sahiptir. Ayrıca belirgin olmayan ve özel olarak üretilen priz online ortam dinleme cihazında ses sensör özelliği de mevcuttur. Nasıl mı? Cihazı bıraktığınız ortamda ses ve konuşmaları algıladığı an kullanıcısını geri arar ve ortamı dinlemesini sağlar. Bu akıllı özellik sayesinde cihazı bıraktığınız her ortamda zahmetsizce online dinlemeler yapabilirsiniz. NOT: satışa sunduğumuz priz ortam dinleme cihazı 2 yıl işçilik ve İMEİ garantimiz altındadır.

 

 

Priz Ortam ve Online Ses Algılama Cihazı Teknik Özellikler:

>Operatör frekans 900/1800/1900 MHz GSM 850
>GSM destekli iletişim özelliği
>Kesintisiz online dinleme imkanı
>Geri aramalı sensör özelliği
>Güçlü çift mikrofonlu ses algılama
>Yurtiçi ve yurt dışından online dinleme imkanı
>Şarj gereği olmayan (elektriğe bağlı çalışabilme)
>Çalışma esnasında belirgin özellik göstermez

GSM Takip Cihazı Özellikleri

  1. ​GSM frekansları kullanıldığı için dinleme mesafesi sınırsızdır.
  2. Ortamdaki sesleri, konuşmaları ve fısıltıları bile çok net duymanızı sağlar.
  3. Şarj problemi yoktur, enerjisini prizden alır.
  4. Kesintisiz dinleme imkanı sunar.
  5. Çok güçlü 5 kuruş boyutunda mikrofona sahıptır.
  6. Şüphe çekmez, normal kablolu prizdir.
  7. Turkcell, Vodafon ve Avea ile çalışır.
  8. Profesyonel ses algılama cihazıdır.

 

GSM Takip Cihazı Paket İçeriği

  • 1 Adet priz GSM sistemi
  • 1 Adet kullanma klavuzu

 

0 Yorumlarına göre

0.0 Tüm
0
0
0
0
0

“Priz Ses Algılama Cihazı” İlk yorum yazan olun

Henüz yorum yapılmamış

İçerik Eklenecektir.