-29%

Elbiseye Takılan Ses Algılama Cihazı


KIYAFETE – ELBİSEYE TAKILAN SES ALGILAMA CİHAZI

Kıyafete takılan ses algılama cihazı kullanımı çok basittir ve ses kalitesi diğer ürünlere göre %50 ve varan başarı sağlamaktadır. Bu cihazı kişinin elbisesine, kıyafetine, ceketine, pantolonuna, ayakkabısına, gömleğine, şapkasına, montuna dikerek veya yerleştirerek kişiyi cep telefonunuzdan takip edebilir ve dinleme yapabilirsiniz.

489.00  685.00 

Loading

KIYAFETE – ELBİSEYE TAKILAN SES ALGILAMA CİHAZI

Kıyafete takılan ses algılama cihazı ve takip cihazları kullanımı çok basittir. Ses kalitesi diğer ürünlere göre %50 ve varan başarı sağlamaktadır. Bu cihazı kişinin elbisesine, kıyafetine, ceketine, pantolonuna, ayakkabısına, gömleğine, şapkasına, montuna dikerek veya yerleştirerek kişiyi  takip edebilir ve dinleme bilirsiniz.

GSM teknolojisi ile çalışın böcek ebatlarında olan bu ürün mini simkart ile çalışmaktadır. Turkcell, vodafone veya avea hatlarında çalışır. Bu dinleme takip cihazı yerleştirdiğiniz ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Cihazın içinde bulunan sim kartı aradığınız taktirde sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Dünyanın en küçük dinleme cıhazıdır ve sınırsız kapsama alanına sahiptir. Bu yüzden istenilen her yere yerleştirilebilir, rahatlıkla dinleme yapabilir ve dinlediğiniz sesleri telefonunuzun hafızasına kaydedebilirsiniz.

GSM tabanlı mini gsm böcek ses algılama cihazı modülüdür.

Mesafe sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu yeri cep telefonunuzu kullanarak dinleyebilirsiniz.

ELBİSEYE – KIYAFETE – PANTOLONA – CEKETE – AYAKKABIYA – ŞAPKAYA – ELDİYENE – MONTUNA – KABANINA – GÖMLEĞİNE – ETEĞİNE VB… HER YERE YERŞETİREBİLİR VEYA ASTARLARINA DİKEBİLİRSİNİZ.

Cihazının Ses Sensörü Nedir ?

Bu GSM cihazı ile dilediğiniz zaman cihazın içerisindeki hattı cep telefonunuzdan arayıp dinleme yapabilmekle beraber, aynı zamanda cihazı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses, konuşma, gürültü veya buna benzer durumlarda GSM cihazı ortamda oluşan sesi algılar ve sizi, yani sahibini arar. Ses algılama özelliği sayesinde sizin aramanıza ihtiyaç duymaz. Çünkü cihaz zaten ortamda ses algıladığı zaman sizi arayıp ortamı dinlemenizi sağlayacaktır.

GSM Cihazı üzerinde çok hassas mikrofon bulunmaktadır. Ortamda oluşan sesleri, konuşmaları ve hatta fısıltıları dahi net şekilde algılar ve o dinlemenize olanak sağlar.

GSM Cihazı Teknik Özellikleri

 • Turkcell, Vodafone ve Avea hatları ile çalışmaktadır
 • Mesafe sınırı yoktur
 • Üzerinde şarj edilebilir batarya mevcuttur
 • Bataryanın bekleme süresi 10 gündür
 • Sürekli dinleme yapmanız halinde aralıksız 1 gün dinleme olanağı sağlar
 • Cihaz adaptöre bağlı olduğu sürece şarj problemi ortadan kalkar
 • Cihazın üzerinde herhangi bir ışık, ses, uyarı ve benzeri sorun vermez
 • Son derece ve minidir
 • Çok hassas çift mikrofona sahiptir

GSM Cihazı Kutu İçeriği

 • 1 Adet mini GSM cihazı
 • 1 Adet şarj kablosu
 • 1 Adet kullanma klavuzu

0 Yorumlarına göre

0.0 Tüm
0
0
0
0
0

“Elbiseye Takılan Ses Algılama Cihazı” İlk yorum yazan olun

Henüz yorum yapılmamış

İçerik Eklenecektir.